Dodany: 2012-04-18 09:12:12
 

Jak korzystać z karty kredytowejOdpowiedz na postawione pytanie jest dla większości oczywista – korzystać umiejętnie. Lecz co to tak naprawdę znaczy. Na co zwracać uwagę, aby karta płatnicza nie stała się przyczyną naszych problemów finansowych?

 

Po pierwsze pamiętajmy, że karta kredytowa jak jej sama nazwa wskazuje to kredyt udzielony przez bank czy też inny podmiot objęty prawem bankowym do świadczenia usług finansowych w tym również popularnych SKOK-ów z którymi może już współpracować biuro księgowe warszawa. Korzystanie z karty a tym samym przyznanego limitu kredytowego będzie zobowiązywać każdego klienta do miesięcznego regulowania zobowiązań wobec banku o ile oczywiście wykorzysta on środki w ramach limitu.

 

Gdy karta zostanie wydana i dla przykładu biuro księgowe warszawa nie będzie z niej korzystać opłata nie zostanie naliczona. Gdy jednak karta będzie nie użytkowana przez kilka kolejnych miesięcy bank może pobrać za to prowizję, zmuszając tym samym biuro księgowe warszawa do bardziej aktywnego korzystania z niej. W tym przypadku konieczne będzie uiszczanie comiesięcznych minimalnych spłat bądź też spłaty całości zadłużenia o ile taka jest nasza wola..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak korzystać z karty kredytowej
Nick: