Dodany: 2012-04-18 09:02:07
 

Karty przepłaconeKarty przepłacone pomimo, że od wielu lat znajdują się w ofertach praktycznie każdej instytucji finansowej to nie zawsze są przez nią rekomendowane chociażby z tego względu, że zasada na których się opiera każda z nich jest zupełnie odmienna od tej na jakiej działają wykorzystywane przez biuro księgowe warszawa karty debetowe czy też kredytowe.

 

W odróżnieniu od nich każda karta przepłacona posiada indywidualny techniczny rachunek bankowy na który zanim zostanie ona użyta musi zostać zasilony wybraną przez klienta kwotą. Nie można jej więc użyć kiedy rachunek ten jest pusty.

 

W odróżnieniu również od poprzednich typów kart płatniczych karta przepłacona wcale nie musi być personalizowana. Nie muszą więc widnieć na niej nazwisko oraz imię klienta jak również jego nazwisko. Inną cechą różniącą kartę przepłaconą której używać może biuro księgowe warszawa jest to, iż może ona zostać użyta przez inne osoby a więc może być z powodzeniem wykorzystywana jako karta podarunkowa czy też podróżna. Używające jej biuro księgowe warszawa może również przy jej pomocy dokonywać transferów pieniężnych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Karty przepłacone
Nick: