Dodany: 2011-12-28 09:57:56

 

Co oferują biura księgowe Mimo, iż postuluje się zmniejszenie obciążeń biurokratycznych, działania te nie przynoszą pożądanych efektów, a wręcz skutek odwrotny. Szczególnie właściciele mniejszych przedsiębiorstw mają ze swoją dokumentacją finansową kłopoty, które czasem są przyczyną jeszcze większych problemów. Dlatego duża część z nich, decyduje się na usługi placówek takich jak biuro księgowe ursynów.

 

Biuro księgowe ursynów jest jednostką usługową, oferującą pomoc w kwestiach obsługi finansowej oraz jej dokumentacji, na rzecz przedsiębiorstwa różnej wielkości i osób prywatnych. Zakres tych działań jest dosyć szeroki.

 

Jeśli chodzi o klientów instytucjonalnych, największą popularnością cieszą się między innymi: prowadzenie ksiąg handlowych (w tym księgi przychodów i rozchodów), obsługa kadrowo płacowa (odprowadzanie obowiązkowych składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, czy tworzenie wzorów umów cywilno prawnych), rozliczanie rocznych zeznań w zakresie podatku dochodowego jak i bieżące VAT-u. Od niedawna biuro księgowe ursynów, prowadzi też kompleksowy konsulting kapitałowo – inwestycyjny..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Co oferują biura księgowe
Nick: