Dodany: 2011-12-28 09:44:38

 

Kto może zostać księgowymNa świecie istnieje mnóstwo zawodów, a każdy z nich wymaga specyficznych umiejętności i predyspozycji, niezbędnych do jego wykonywania. Dlatego też tylko teoretycznie możemy zostać w przyszłości kim chcemy, ponieważ jeśli nie mamy pewnych uzdolnień, to nie będziemy w stanie sprostać niektórym wymaganiom – jak choćby osoby z umysłem artystycznym, raczej nie będą pracować w jednostkach takich jak biuro księgowe ursynów.

 

Biuro księgowe ursynów, z racji profilu swojej działalności, zatrudniać może do obsługi dokumentacji finansowej tylko osoby posiadające prawo do wykonywania zawodu księgowego (na przykład dyplom technika).

 

Do szkoły prowadzącej naukę na takim kierunku, powinny wybierać się osoby, posiadające pewien zmysł jeśli chodzi o pracę z liczbami. Ponadto, dobry księgowy musi być cierpliwy i uważny oraz bardzo skrupulatny we wszystkich swoich działaniach. Najmniejsza pomyłka w zapisie czy obliczeniach, to bowiem straty finansowe i odpowiedzialność prawna, którą biuro księgowe ursynów przejmuje na siebie w momencie podpisania umowy z klientem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kto może zostać księgowym
Nick: