Dodany: 2011-12-28 08:57:10

 

Przykładowe usługi – rozliczanie vatProwadzenie przedsiębiorstwa wymaga nie tylko czasu i pracy, ale również wszechstronnej wiedzy. Znać trzeba się po trochu na wszystkim: marketingu, zarządzaniu bazą materialną i zasobami ludzkimi, podatkach, księgowości i wielu innych aspektach działalności gospodarczej. W kwestiach związanych z prowadzeniem i przechowywaniem dokumentacji finansowej, pomocne może być biuro rachunkowe ursynów, które świadczy na rzecz klientów instytucjonalnych i osób prywatnych szeroko pojęte usługi księgowe.

 

Jedną z wielu podstawowych czynności, jakie biuro rachunkowe ursynów może zaoferować, jest obsługa podatkowa. Obejmuje ona zarówno doradztwo co do najkorzystniejszego w danym przypadku sposobu opodatkowania oraz przysługujących ulg i odliczeń, rozliczenia roczne podatku dochodowego jak i bieżące VAT-u.

 

Ten ostatni przypadek wymaga, by buro rachunkowe ursynów cały czas było w stałej gotowości. Podatek od wartości dodanej – zwany VAT-em – ma bowiem to do siebie, że w Urzędzie Skarbowym musi się znaleźć co miesiąc (do dziesiątego dnia miesiąca następnego)..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przykładowe usługi – rozliczanie vat
Nick: