Dodany: 2011-12-28 08:45:27

 

Przykładowe usługi – rozliczanie pitWspółcześnie mamy do czynienia a taką wielością przepisów podatkowych, że może się od nich zakręcić w głowie. Dlatego szczególnie osobom, których sytuacja jest bardziej skomplikowana – np. uzyskują dochody w wielu źródeł, prowadzą firmę – czasem niezbędna jest pomoc specjalistów, w zakresie rozliczania wysokości świadczeń dla Urzędu Skarbowego. Biuro rachunkowe ursynów jest jedną z instytucji, mogących takie usługi świadczyć.

 

Każde szanujące się biuro rachunkowe ursynów, oprócz szeregu innych działań (obsługa kadrowo płacowa, prowadzenie ksiąg handlowych, przedstawicielstwo przed urzędami państwowymi, konsulting kapitałowo-inwestycyjny), świadczy także usługi podatkowe dla firm i osób prywatnych.

 

W przypadku klientów instytucjonalnych, biuro rachunkowe ursynów dokonuje zarówno bieżących rozliczeń VAT-u, jak i rocznych zeznań podatku dochodowego. Zajmuje się ono nie tylko samymi formalnościami oraz przelaniem odpowiedniej kwoty do Urzędu Skarbowego. Często specjaliści doradzają, jaka forma opodatkowania będzie najbardziej korzystna w danym przypadku - liniowa czy progresywna..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przykładowe usługi – rozliczanie pit
Nick: