Dodany: 2011-12-28 08:42:48

 

Jakie usługi świadczą biura rachunkoweMimo, iż obecnie wdrażane są działania mające ograniczyć obciążenia biurokratyczne przedsiębiorców, to ilość dokumentów niezbędnych do tworzenia, uzupełniania i przechowywania nadal jest znaczna. Firmom, które mają z tym kłopoty przyjść może biuro rachunkowe ursynów, jedno z wielu funkcjonujących na rynku.

 

Biuro rachunkowe ursynów, to jednostka świadcząca bardzo szeroki zakres usług, zarówno z zakresu księgowości jak o innym, ale o zbieżnym charakterze. Należą do nic między innymi: prowadzenie ksiąg handlowych (w tym księgi przychodów i rozchodów), obsługa kadrowo-płacowa (czuwanie nad czasowym i prawidłowym wpływem wynagrodzeń na konta pracowników, bieżące rozlicznie obowiązkowych składek i zaliczek z kwoty całościowej, tworzenie wzorów umów cywilno-prawnych i o pracę), rozliczenia podatkowe (zarówno w kwestii podatku dochodowego jak i VAT-u).

 

Biuro rachunkowe ursynów podpisując z klientem umowę, zyskuje także prawo do występowania w jego imieniu przed urzędami państwowymi, takimi jak ZUS czy US, co pozwala mu regulować terminowo wszystkie składki, zaliczki i podatki bezpośrednio do nich..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jakie usługi świadczą biura rachunkowe
Nick: